Pobeda Javora protiv Novog Pazara (VIDEO)

Zoom UE 05.08.2023

IVANJICA – Fudbaleri Javora obradovali su svoje navijače u meču 2. kola Super lige Srbije, savladavši goste iz Novog Pazara rezultatom 3:1. Strelci za domaće bili su Gigić u 13. minutu, Obradovića u 47. i Kempbel u 52. minutu dok je jedini pogodag za goste postigao Adešina u 57. minutu meča.

Fudbaleri Javora su na stadionu u Ivanjici pobedili ekipu Novog Pazara i tako su posle osvojenog boda na gostovanju Voždovcu stigli i do prve pobede u novoj sezoni. U glavnoj ulozi bio je napadač Ivanjičana Petar Gigić koji je uz gol zabeležio i dve asistencije. Gigić je postigao jedini gol u prvom poluvremenu i to u 13. minutu. U nastavku, Javor je veoma brzo obezbedio trijumf. Gigić je prvo u 47. minutu asistirao Obradoviću, a potom i četiri minuta kasnije