Fudbaleri Vojvodine i partizana večeras od 19 časova na stadionu karađorđe odmeravaju snage

Dnevnik 06.08.2023  |  Dnevnik.rs

U zbiru pozitivnih utisaka u pola belom, pola u crvenom, uprkos porazu od Apoela, jeste izdanje Dejana Zukića, koji je postigao oba gola u evropskom dvomeču, po jedan u Nikoziji i u Novom Sadu.

Tri puta je pokušavao, više nego svi napadači Vojvodine zajedno. Jedna je ušla u 38. minutu za izjednačenje, ali je ostao žal za prilikom u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada smo već videli loptu u golu. Rezultat je u tom momentu bio 1:1. Zukić je, sve što je šutu prethodilo izveo majstorski, sam šut velemajstorski. – E, da je ušla, druga bi se pesma do kraja ispevala – nostalgično se prisetio Zukić. – Ni danas mi nije jasno kako je Vid uspeo da zaustavi