Partizan u Azerbejdžanu poražen od Sabaha u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za LK

Novi magazin 10.08.2023  |  Beta

Fudbaleri Partizana poraženi su večeras na gostovanju od azerbejdžanskog Sabaha sa 0:2, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Strelci za azerbejdžanski tim bili su Bojan Letić u 70. i Namik Aleskerov u 74. minutu. Prvu ozbiljniju šansu na meču imao je domaći tim u sedmom minutu. Centaršut u kazneni prostor uputio je Letić, a preko gola posle loše reakcije šutira Vinsent Til. Prvu priliku Partizan je imao u 15. minutu, nakon akcije u kojoj su učestvovali Mateuš Saldanja i Ksander Severina. Saldanja je uputio odličnu asistenciju ka holandskom fudbaleru, kojeg pred golom zaustavljaju igrači