Novi trener, stare navike Sparsa, Brentfordu slađi londonski bod!

Sportske.net 13.08.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Brentforda remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Totenhema 2:2 u prvom kolu engleske Premijer lige. "Pčelice" su posle odlične prošle sezone i u novu ušli s povoljim rezultatom protiv gradskog rivala koji je bio blagi favorit.

Biće Totenhemu vraški teško nadoknaditi golove Harija Kejna, Sparsi danas jesu postigli dva gola, ali oba su delo defanzivaca, dok u ofanzivi završnice nije bilo. Dobro je krenula četa Ejndža Postekoglua i povela već u 11. minutu golom Kristijana Romera koji se tri minuta kasnije povredio, pa ga je zamenio Sančes. Radost gostiju trajala je sve do 26. minuta kada je reprezentativac Kameruna Brajan Mbeumio s penala savladao Vikarija koji je i skrivio jedanaesterac.