Crnim florom i pesnicom na bed blu bojse: Grk utišao Maksimir, pa uradio nešto o čemu bruji Balkan (video)

Kurir 15.08.2023

Fudbaleri AEK pobedili su Dinamo u Zagrebu posle preokreta (2:1), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dinamo je poveo golom Marka Bulata u 39. minutu, da bi gosti preokrenuli u drugom poluvremenu golovima Cubera u 59. minutu i Galanopulosa u 90. minutu. I upravo je strelac pobedonosnog pogotka proslavio tako što je otrčao do tribine na kojoj su hrvatski navijači, skinuo crni flor i podigao pesnicu uvis. Konstantinos Galanopoulos takes the comeback lead! Petros Mantalos with the assist! 📽️ @TheCroatianLad pic.twitter.com/BRS1Q1TJX1 — Football Report (@FootballReprt)