Zagreb se ućutao, ali ne zbog ubistva navijača: AEK posle preokreta srušio Dinamo na Maksimiru

Kurir 15.08.2023

Fudbaleri AEK-a savladali su kao gosti Dinamo u Zagrebu rezultatom 2:1 (0:1) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Revanš utakmica se igra u subotu u Atini. Dinamo je poveo golom Marka Bulata u 39. minutu, da bi gosti preokrenuli u drugom poluvremenu golovima Cubera u 59. minutu i Galanopulosa u 90. minutu. Utakmica je trebalo da se odigra prošlog utorka u Atini, ali je noć ranije došlo do velikog haosa u kome je učestvovalo stotine navijača dva kluba. UEFA je donela odluku da odloži utakmice, ali i da zameni domaćinstvo, pa je Dinamo prvi bio domaćin. Utakmica je protekla u