Kecmanović poražen u prvom kolu u Sinsinatiju: Namučio Pola, ali ne više od toga

Radio 021 15.08.2023  |  Sport klub

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu mastersa u Sinsinatiju.

Od Kecmanovića je bolji bio 14. nosilac Tomi Pol koji je pobedio u dva seta. Posle sat i 54 minuta igre rezultat je bio 7:5, 7:6 za Amerikanca. Kecmanović je spasio tri brejk lopte u svom prvom servis gemu, zatim još dve u narednom, ali je poklekao u 12. gemu i to je Polu donelo prvi set, piše Sport klub. U drugom setu su u prvih šest gemova su oba igrača lako osvajala poene na svoj servis, a onda je u sedmom gemu Kecmanović propustio dve prilike za brejk. Prve