Prekid u mariboru - pa gol tadića: Fener prošao dalje, Osijek odigrao za hrvatski koeficijent! Ovo su svi Rezultati mečeva lk

Kurir 17.08.2023
Prekid u mariboru - pa gol tadića: Fener prošao dalje, Osijek odigrao za hrvatski koeficijent! Ovo su svi Rezultati mečeva…

Fudbaleri Fenerbahčea ostvarili su plasman u plej-of Lige konferencija, pobedom nad Mariborom koji je prekinut u 65. minutu zbog nereda koji su pravili navijači turskog kluba.

Kavehveči je pogodio za 0:1, Maribor je promašio penal preko Jakupovića u 32. minutu, a onda je usledila kazna. U 77. minutu pogodio je Šimanski, a potom je u 79. Dušan Tadić potvrdio konačnih 0:3. Maribor - Fenerbahçe maçında tribünde olay çıktı. #MARvFB #UECL pic.twitter.com/cZJwpxv98w — Live Goals | Football News (@Transfer2024) August 17, 2023 Rezultati utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija Aktobe - Sepsi 0:1 (prva utakmica 1:1) Linkoln -