Nož u srce Dinama - Vida golom u 100. minutu odveo AEK dalje, Dinamo vodio 2:0 do 90. minuta (video)

Sportski žurnal 19.08.2023

Zagrepčanima nije pomogao ni odbranjen penal Livakovića u 100. minutu, AEK sa 2:2 prošao dalje

AEK – Dinamo 2:2. Atina gori, Zagreb suze roni. Posle pobede AEK-a 2:1 u Zagrebu, Dinamo je u Atini u revanšu vodio 2:0 (Šutalo 45+2, Ljubičić 65) do 92. minuta , AEK-u su poništena dva gola, a onda... Korner, pa posle odbitka gol Arauha volejom sa 14 metara za 1:2 i produžetke. Ali, ne. Nije ih bilo. Dva puta su u nadoknadi igrači Dinama igrali rukom u kaznenom, a sudija je tek u 98. minutu sa istekom vremena na asistenciju VAR-a pokazao na belu tačku. Mijatu