Vratio se kalčo, vratio se raspucani Vlahović Juventus ubedljivo počeo novu sezonu, Srbin strelac i asistent za "staru damu"

Alo 20.08.2023

Lagan trijumf na startu.

Fudbaleri Juventusa pobedili su Udineze na gostovanju u meču prvog kola Serije A. "Stara dama" je brzo završila posao i već prvog poluvremena postavila konačan rezultat. Pogađali su redom Federiko Kjeza, Dušan Vlahović i Adrijen Rabio. Srbin je pored pogotka upisao i asistenciju za prvi pogodak. U Udinezeu Lazar Samardžić je ušao na teren na početku drugog poluvremena. U drugom meču večeri Leće je posle nestvarnog preokreta savladao Romu na svom terenu sa 2:1.