Fudbal: Spartak poražen od Crvene zvezde (3:0)

Subotica.com 21.08.2023  |  Subotica.com

Spartak je poražen sa 3:0 od Crvene zvezde u 4. kolu Superlige. Domaći igrači stekli su visoku prednost u prvom delu, u nastavku pretili, nisu iskoristili svoje šanse, dok su se „golubovi“ kasno probudili i nemoćni za nešto više protiv aktuelnog šampiona i bodovi su ostali u Beogradu.

Spartak je u uvodnih dvadesetak minuta odolevao dominantnijoj igri Crvene zvezde gde su Kerkez i Tanasijević izblokirali prilike Lučićai Olajinke. U 20. minut posle solo prodora Bukari je poslao loptu u mrežu Spartaka i doveo Zvezdu u prednost. Imao je domaći tim vežu inicijativu, dok su se „golubovi“ branili i pokušavali iz kontri iznenaditi odbranu rivala. Pritisak Zvezde se isplatio samo četiri minuta kasnije i na semaforu je stajao rezultat 2:0, a autogol je