Ronaldo i drugovi umalo ostali bez LŠ, čudesan preokret uz tri gola za sedam minuta!

Sportske.net 22.08.2023  |  Sportske.net

U Aziji su u toku kvalifikacije za plasman u tamošnju Ligu šampiona, a Al Nasr iz Saudijske Arabije večeras se plasirao u grupnu fazu pošto je pobedio Šabab Al Ahli iz Dubaija - 4:2.

Kao što se zna, Šabab trenira Marko Nikolić, dok su u ekipi Luka Milivojević i Bogdan Planić i oni su odigrali večeras po 90 minuta, ali nisu uspeli da dođu do senzacije. U ludoj utakmici, Al Nasr je vodio od 11. minuta golom Taliske, a potom je Algasani preokrenuo u 18. i 46. Rezultat 1:2 bio je aktivan sve do 88. minuta. Tada je najpre Al Ganam izjednačio na 2:2, da bi u nadoknadi usledio potpuni preokret. Taliska je svojim drugim golom najavio pobedu Al Nasra,