UEFA Liga konferencije: Pešićev debi gol za ubedljiv trijumf Ferencvaroša, Živković osvojio Škotsku

Euronews 24.08.2023  |  Autor: Euronews

Aleksandar Pešić se oporavio od povrede, zaigrao je za Ferencvaroš i odmah je golom doprineo ubedljivoj pobedi mađarskog šampiona na gostovanju Žalgirisu od 4:0 i izvesnom plasmanu u Ligu konferencije.

Bilo je Pešiću dovoljno da provede pet minuta na terenu i da postigne treći gol za svoj tim. Traore (dva) i Varga su bili autori ostalih golova. Videćemo hoće li Ferencvaroš posle ovog meča iemnovati Dejana Stankovića za novog trenera. Andrija Živković igra kao u transu za PAOK. Ponovo je rešio meč, postigao je u 75. minutu gol za trijumf Grla u Škotskoj protiv Hartsa. Fenerbahče je u Istanbulu "pojeo" Tvente 5:1. Dušan Tadić je nastavio sa golovima u novom klubu,