Partizan ubedljivo poražen u Danskoj: Nordsjeland razbio crno-bele, Liga konferencija veoma daleko (video)

Večernje novosti 24.08.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana doživeli su težak poraz u Danskoj od Nordsjelanda - 5:0 u prvoj utakmici plej-ofa Lige konferencija i sada ih veoma težak posao čeka u revanšu u Beogradu.

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Stadion vicešampiona pomenute skandinavske zemlje nosi nazim "Pravo da sanjaš". Snovi crno-belih su bili raspršeni bar kada je ova utakmica u pitanju posle 45 minuta kada je na semaforu stajalo 2:0. Domaćinu je samo 11 minuta bilo potrebno da dođe do prednosti. Frese je raspalio po lopti sa nekih 20 metara. Jovanović u toj situaciji nije mogao ništa da uradi i samo je pogledom ispratio kako lopta ulazi u gol. Nastavio je