Članica novosadske "Tvrđave – 021" Marina Minić osvojila zlato na turniru u Češkoj

RTV 28.08.2023  |  RTV (Ljubenko Zvizdić)

NOVI SAD - Na međunarodnom turniru stonotenisera sa invaliditetom memorijal “Mihaila Hašta 2023” u češkom Bunkovu takmičari iz srpskih klubova postigli su zapažene rezulltate.

Našu zemlju predstavljali su takmičari novosadske “Tvrđave – 021” Marina Minić i Pero Savić i stonoteniseri niškog “Naisa” Bojan Stamenković i Andrej Radulović. U konkurenciji takmičara iz pet evropskih država Poljske, Austrije, Slovenije, domaćina i naše zemlje, u “A” kategoriji Nišlija Bojan Stamenković bio je četvrti, dok je u “C” kategoriji u takmičenju za “Češki pehar” u sklopu češkog šampionata “Tvrađavina” nada Marina Minić osvojila zlatnu medalju: “Ova