Brutalni Mitrović Srbin spakovao het-trik protiv šampiona Arabije, Al Hilal od 0:3 do 4:3 (video)

Alo 01.09.2023

Od dolaska u Saudijsku Arabiju, Mitrović je prikazao fenomenalne igre, čak i nadmašivši svoje dosadašnje nastupe u Fulamu.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je tri gola u spektakularnom derbiju Saudijske Arabije u kom je njegov Al Hilal kao gost pobedio šampiona Al Itihad rezultatom 4:3 i tako preuzeo prvo mesto na tabeli. Mitrović je postigao golove u 20. i 60. minutu iz igre, a u 65. iz penala. Ceo meč za Al Hilal odigrao je i Sergej Milinković Savić koji je bio asistent Salemu Al Davsariju za pobedonosni gol gostiju u 71. minutu. WHAT A GOAL FROM MITROVIC 🔥