Ubedljive pobede Sitija i Totenhema, Notingem Forest na gostovanju savladao Čelsi

Danas 02.09.2023  |  Beta

Fudbaler Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Fulam sa 5:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Aktuelni prvaci Engleske poveli su golom Hulijana Alvaresa u 31. minutu, dok je londonski tim do izjednačenja stigao dva minuta kasnije preko Tima Rima. Siti je ipak do kraja poluvremena ponovo došao u vođstvo, pošto se u strelce u petom minutu nadoknade upisao Nejtan Ake. Pobedu Sitija je u nastavku potvrdio norveški napadač Erling Haland, koji je postigao tri gola – u 58, 70. sa penala i u petom minutu nadoknade. Siti ima maksimalnih 12 bodova i nalazi se na