"Подлегао сам искушењу": Саучесник описао како га је фатална Мики убедила да јој помогне да побегне са 1,25 милиона евра!

Блиц 06.09.2023
"Подлегао сам искушењу": Саучесник описао како га је фатална Мики убедила да јој помогне да побегне са 1,25 милиона евра!

Марко И. (45), осумњичен да је помогао Мирнеси С, познатој као Мики, да побегне из Немачке са пленом од 1,25 милиона евра, проговорио је први пут на суду у Штутгарту.

Како смо раније писали, у новембру 2022. године Мирнеса, пореклом из БиХ, украла је новац од фирме за транспорт у којој је радила и побегла са Робертом С. (29), у којег је била заљубљена, преноси Српскаинфо. Марко И. је био њихов саучесник, преноси Билд. Он је организовао њихово бекство уз помоћ кријумчара преко Аустрије у Србију. Марко је у среду пред окружним судом у Штутгарту признао шта је урадио. - Понуђено ми је 50.000 евра и подлегао сам искушењу новца.

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »