UŽIVO - Kao na Mundijalu! Srbija prokockala vođstvo, preokret Mađara na ''Marakani''!

Sportske.net 07.09.2023  |  Sportske.net

Posle odličnog početka i ranog vođstva, reprezentacija Srbije dozvolila je gostima iz Mađarske potpuni rezultatski preokret večeras na ''Marakani'' - 1:2 je na semaforu po završetku prvog poluvremena! Naš tim je poveo posle lepe akcije Sergeja Milinković-Savića, Tadića i Vlahovića u 10. minutu meča.

Na asistenciju Tadića, Vlahović je iskosa sa leve strane šutirao, lopta je pogodila Atilu Salaja i završila u mreži - 1:0. Mogli su ''orlovi'' i da udvostruče prednost u 28. minutu kada se Filip Kostić našao u prilici, ali je iskosa sa leve strane pogodio spoljni deo mreže. Šest minuta kasnije Mađari su to kaznili i stigli do izjednačenja. Akcija gostiju tekla je po desnioj strani, Lang je poslao loptu u naš kazneni prostor za Langa koji je šutirao, Vanja