Španci naneli Gruziji najteži poraz ikada Jamal postao najmlađi strelac u istoriji Španije

Alo 08.09.2023

Fudbaleri Španije pobedili su kao gosti Gruziju u utakmici 5. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo rezultatom 7:1 (4:0)

Pre ove utakmice, Gruzija je imala četiri boda, bod manje je imala Španija. Kapiten "crvene furije" Alvaro Morata istakao se het trikom. On je golove postizao u 22. , 40. , i 65. minutu. Strelci za pobedničku ekipu bili su još i Olmo u 38. minutu, a šesnaestogodišnjak Jamal je mrežu zatresao u 74. minutu. Tako je postao najmlađi strelac ikada u istoriji Španije. HRVATSKA PALA NA PENAL RULETU Španija posle drame osvojila Ligu nacija Viđen je i jedan auto gol, čiji