Nemanja Bastać posle finalne utakmice Evropskog prvenstva u basketu: Ostvario sam svoj san da osvojim zlato za Srbiju

Danas 07.09.2023  |  V. N.

Nemanja Bastać, član basket 3×3 reprezentacije Srbije koja je osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu, rekao je posle finalnog meča sa Litvanijom (22:20) da je ovim trijumfom ostvario svoj san.

Baslać se povredio nekoliko sekundi od početka meča, ali je, uprkos tome ostao na terenu do kraja meča. – To je san koji se ostvario, neverovatan osećaj za mene, najbolji je osećaj biti prvak Evrope. Ne mogu da opišem kako je to kada igraš za svoju zemlju. Ljudi, ovo je za sve vas, čekajte nas u Srbiji – rekao je Bastać.