Nestvarni Mesi majstorijom doneo pobedu argentini! Nerealno je šta radi ovaj čovek! Pogledajte magiju za veliki trijumf (video)

Kurir 08.09.2023
Nestvarni Mesi majstorijom doneo pobedu argentini! Nerealno je šta radi ovaj čovek! Pogledajte magiju za veliki trijumf…

Aktuelni prvaci sveta, fudbaleri Argentine pobedom su počeli južnoameričke kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2026, pošto su u Buenos Ajresu pobedili Ekvador sa 1:0.

Argentinci su dominirali u drugom poluvremenu, ali nisu imali rešenje u završnici. Sve je na kraju rešio Lionel Mesi sjajnim slobodnim udarcem u 78. minutu, a golman Ekvadora je jedino mogao da pogledom isprati kako lopta ulazi u mrežu. Stop that Messi. pic.twitter.com/iGAkFsB7g4 — Stop That Football (@stopthatfooty) September 8, 2023 Argentina će drugu utakmicu u kvalifikacijama igrati u utorak protiv Bolivije koja je prošle noći, takođe sa 1:0, slavila protiv