VIDEO Selektor Kanade poludeo na meču sa Srbijom: Psovao i vikao na tajm-autu, ništa nije pomoglo

Nova 08.09.2023  |  Autor: Oliver Mijušković

Ni ovaj potez nije razbudio ekipu Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba.

Košarkaška reprezentacija Srbije zasluženo je slavila protiv Kanade rezultatom 95:86 u polufinalu Mundobasketa, a selektor Đordi Fernandez ni tajm-autom nije uspeo da razbudi svoj tim u četvrtoj deonici. Srbija je u drugom poluvremenu držala dvocifrenu prednost, odlično je otvorila i poslednju četvrtinu, pa je Fernandez vikao i psovao na tajm-autu na osam i po minuta do kraja. „Ako moramo ispasti, ispašćemo boreći se. Nema je***og odustajanja. Moramo se boriti