Povezane vesti

Stiv Ker: Srbiji nije potreban moj savet za finale, ide joj odlično

Stiv Ker: Srbiji nije potreban moj savet za finale, ide joj odlično

Politika 08.09.2023
MANILA – Selektor reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država Stiv Ker rekao je posle poraza od Nemačke (111:113) u polufinalu Mundobasketa da Srbiji nije potreban njegov savet za finale jer joj ide odlično i bez toga. Novinari su na konferenciji za… »
Ker: Pešiću ne treba moj savet, odlični su

Ker: Pešiću ne treba moj savet, odlični su

Sportski žurnal 08.09.2023
Jedan od najboljih NBA trenera pohvalio igru naše reprezentacije. Stiv Ker, selektor Sjedinjenih Američkih Država rekao je posle poraza od Nemačke (111:113) u polufinalu Mundobasketa da Srbiji nije potreban njegov savet za finale jer joj ide odlično… »
Srbija je pobedila? Nisam imao pojma! Selektor Nemačke šokirao sve: Znam samo jedno o njima!

Srbija je pobedila? Nisam imao pojma! Selektor Nemačke šokirao sve: Znam samo jedno o njima!

Mondo 08.09.2023
Iznenađenje na konferenciji za novinare rivala "orlova" u finalu. Iznenađenje na konferenciji za novinare rivala "orlova" u finalu. Reprezentacija Nemačke ostvarila je istorijsku pobedu i eliminisala Ameriku u polufinalu Mundobasketa, a nakon meča je… »
Nova.rs otkrila selektoru Nemačke da igraju sa Srbijom u finalu: „Stvarno? Nisam znao, Pešić mi je veliki prijatelj“

Nova.rs otkrila selektoru Nemačke da igraju sa Srbijom u finalu: „Stvarno? Nisam znao, Pešić mi je veliki prijatelj“

Nova 08.09.2023
Selektor Nemačke bio iznenađen. Košarkaši Srbije pobedili su Kanadu i izborili finale Svetskog prvenstva. Nakon toga, i Nemci su senzacionalno izbacili Sjedinjene Američke Države i izborili veliko finale sa Srbijom. Selektor Nemačke, Gordon… »
VIDEO Selektor Kanade poludeo na meču sa Srbijom: Psovao i vikao na tajm-autu, ništa nije pomoglo

VIDEO Selektor Kanade poludeo na meču sa Srbijom: Psovao i vikao na tajm-autu, ništa nije pomoglo

Nova 08.09.2023
Ni ovaj potez nije razbudio ekipu Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba. Košarkaška reprezentacija Srbije zasluženo je slavila protiv Kanade rezultatom 95:86 u polufinalu Mundobasketa, a selektor Đordi… »
Kakve reči selektora Amerike: Srbija je velika, ne treba joj moj savet, nije više 1992. godina

Kakve reči selektora Amerike: Srbija je velika, ne treba joj moj savet, nije više 1992. godina

Nova 08.09.2023
Amerikanci će morati da se zadovolje bobrom za bronzu Sve utakmice Mundobasketa pratite u direktnim prenosima uz SBB na kanalima Sport kluba. Selektor Amerike Stiv Ker razočaran je nakon poraza svog tima od Nemačke sa 113:111 u polufinalu Svetskog… »
Savet za Srbiju? Stiv Ker poručio ovo pred veliko finale Mundobasketa

Savet za Srbiju? Stiv Ker poručio ovo pred veliko finale Mundobasketa

Večernje novosti 08.09.2023
SELEKTOR reprezentacije SAD Stiv Ker nije mnogo očajavao nakon poraza Amerike od Nemačke u polufinalu Svetskog prvenstva. FOTO: EPA Na početku je trener Golden Stejta čestitao Nemačkoj. - Čestitam im, zaslužili su da dobiju. Igrali su fantastično… »

Vesti dana »