Буран почетак седнице Скупштине града: Опозиција тражи изборе и смену Шапића, он одговара: Не видим разлог да опет не будем градоначелник (фото, видео)
Блиц 13.09.2023

Након Скупштине Србије пре неколико дана, почетак данашње седнице Скупштине града Београда готово је исти: скандирање, транспаренти и захтеви за ванредним изборима, али и оставком градоначелника Београда Александра Шапића. Он са друге стране каже да не види разлог да не буде поново градоначелник, уколико буде ванредног изласка на биралишта у главном граду.
Он је тако одговорио на питање да ли би поново могао да буде кандидат СНС за градоначелника, или ће наступати у оквиру неке друге политичке опције. - Не видим разлог да не будем. Е сад да ли ће то бити СНС или нека друга коалиција, можда ће бити читава владајућа већина. Уколико буде превремених избора, то очекујем и не видим разлог да се то не деси. Да ли је свима лакше кад имате пун мандат, да, али нови београдски избори су за вас из опозиције ове, оне, тема од