Predriblao stamenića i "odapeo" strelu! Kakva majstorija napadača Čukaričkog - bum u mrežu! (video)

Mondo 16.09.2023  |  Milutin Vujičić

Pogledajte kako je Adetunđi postigao gol za drugo vođstvo Čukaričkog protiv Crvene zvezde.

Pogledajte kako je Adetunđi postigao gol za drugo vođstvo Čukaričkog protiv Crvene zvezde. Crvena zvezda je gubila na poluvremenu na Banovom brdu, vratila se posle katastrofalnog promašaja Šerifa Endiajea golom sa "kreča" Žan-Filipa Krasoa zbog kog su u Čukaričkom pobesneli, ali ni to nije obeshrabrilo Čukarički. U jeku napada crveno-belih, Čukarički je poveo 2:1 opet u 75. minutu zahvaljujući majstoriji svog napadača Adetunđija! Fudbaler iz Nigerije, kome je ovo