Liga šampiona i fudbal: Zvezda vodila na poluvremenu protiv prvaka Evrope, Siti ipak slavio 3:1

Južne vesti 18.09.2023  |  BBC News na srpskom

EPA Da je neko navijačima Crvene zvezde rekao da će njihov tim voditi 1:0 na poluvremenu prvog meča Lige šampiona protiv Mančester sitija, prvaka Evrope, mnogi ne bi verovali.

Napadao je engleski šampion sve vreme, imao 22 udarca na gol, jednu pogođenu prečku, posed lopte, pregršt kornera, ali su crveno-beli od 45. minuta vodili - strelac je bio Osman Bukari, na odličnu asistenciju Mirka Ivanića. Međutim, prednost Zvezde održana je tek tih 15 minuta koliko su igrači odmarali. Siti je već u prvim minutima drugog poluvremena izjednačio, a potom i poveo - oba gola je postigao Hulijan Alvarez, da bi potom Rodri povećao na 3:1, kako je meč i