Uroš Brkić nezaustavljiv! Pokorio i kosmaj! Srpski automobilski as osvojio Nagradu Sopota, formulom oborio rekord staze!

Kurir 19.09.2023

Srpski automobilski as Uroš Brkić briljirao je tokom oba dana trke za „Nagradu Sopota 2023“! Brdske trke, održane na Kosmaju bodovane su za nacionalni šampionat i Otvoreno prvenstvo Srbije.

Rekord staze i pobeda u generalnom plasmanu opet su pripali Urošu Brkiću. Drugo mesto u generalnom zauzeo je Aleksandar Vidosavljević, a treće Aleksandar Jordanov. - Voziti dva dana uzastopno na istoj stazi nekoliko puta, ušta ubrajam nezvanične i zvanične treninge i po tri vožnje su više nego dovoljni uslovi, da ne kažem razlozi da se popravi stari rekord. „Nagrada Sopota 2023“ je praktično bila pokazna vežba kako u jednom vikendu možemo „spakovati“ nekoliko