Željko Obradović posle duela sa Igokeom: Prvo poluvreme odlično, drugo je bilo odrađivanje

Danas 19.09.2023  |  V. N.

Trener Partizana Željko Obradović rekao je posle meča u kojem su crno-beli pobedili Igokeau (91:84) u polufinalu ABA Superkupa, da nije zadovoljan partijom svog tima. – Radili smo jutros trening kao pripremu ove utakmice i objasnio sam igračima sve kvalitete igrača koje ima Igokea i neke stvari koje igraju u odbrani.

U prvom poluvremenu smo igrali tečno u odbrani i napadu, ispoštovali su sve što smo pričali. Treća četvrtina u egalu, tu ima i logike, a o zadnjoj ne bih trošio reči, nešto o čemu ćemo da pričamo sutra ujutru na sastanku i na treningu. Ekipa Igokee igra jako čvrsto, dobro su pokriveni na pozicijama sa igračima koji znaju da igraju pik-en-rol, imaju i šutere. Mislim da smo zasluženo pobedili i ušli u finale, na nama je da se pripremimo za sutra, ko god bio preko