"Ne bih da govorim o poslednjoj četvrtini": Željko Obradović je ovo rekao nakon plasmana u finale Superkupa

Večernje novosti 19.09.2023  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Partizana slavili su protiv Igokee 91:84, u finalu će igrati protiv pobednika meča Budućnost-Studentski centar. Trener crno-belih nakon meča je sumirao utiske.

ABA liga/Dragana Stjepanović Nezadovoljan je bio trener Partizana poslednjom deonicom. - Radili smo jutros trening kao pripremu ove utakmice i objasnio sam igračima sve kvalitete igrača koje ima Igokea, i neke stvari koje igraju u odbrani. U prvom poluvremenu smo igrali tečno u odbrani i napadu, ispoštovali su sve što smo pričali. Treća četvrtina u egalu, tu ima i logike, a o zadnjoj ne bih trošio reči, nešto o čemu ćemo da pričamo sutra ujutru na sastanku i na