Zvezda vodila na poluvremenu u Mančesteru, Bukari strelac za crveno-bele, na kraju ipak izgubila

Danas 20.09.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde imali su prednost na poluvremenu utakmice protiv Mančester sitija (1:0) u prvom kolu Lige šampiona, međutim ipak su u gostima završili rezultatom 3:1.

Jedini pogodak postigao je Osman Bukari, koji je u poslednjim trenucima ovog dela igre izbegao ofsajd zamku, a zatim rutinski savladao golmana Edersona. Crveno-beli su se gotovo svih 45 minuta branili sa svih deset igrača i uspeli da sačuvaju svoju mrežu zahvaljujući sjajnim odbranama golmana Glazera. U trenucima kada se očekivalo da će sudija odsvirati kraj prvog poluvremena, Marko Ivanić je poslao odličnu loptu ka svom napadaču, Bukari je izbegao ofsajd zamku, a