IMT se vratio u pobednički ritam, Kragujevčani imaju za čime da žale!

Sportske.net 21.09.2023  |  Sportske.net

Osmo kolo Superlige Srbije počelo je već danas, utakmicom na voždovačkom ''Krovu'', gde je domaća ekipa Voždovca savladala kragujevački Radnički 1923 rezultatom 1:0. ''Zmajevi'' sada imaju deset bodova i zauzimaju mesto u sredini tabele, a Radnički je ostao na začelju sa samo jednom pobedom i čak šest poraza, uz jednu utakmicu manje.

A ishod današnjeg meča mogao je da bude i drugačiji. Već u četvrtom minutu meča dosuđen je penal za Kragujevčane. Glišić je nesmotreno reagovao u svom kaznenom prostoru, promašio je loptu, šutnuo Radovanovića u nogu i za sudiju Danila Nikolića nije bilo dileme. Sa bele tačke udarac je izveo Stefan Čolović, ali to je učinio veoma loše i lopta je završila pored leve stative. Kazna za taj promašaj usledila je na isteku 20. minuta utakmice. Miloš Luković je sa leve