Bratski trijumf - IMT do pobede u režiji Lukovića, gosti promašili penal (video)

Sportski žurnal 21.09.2023

Kada je Vidović u petom minutu nadoknade prvog poluvremena isključen zbog dva žuta kartona sve je išlo ka tome da će domaći do celog plena, kao što se na kraju i dogodilo

U prvom meču 8. kola Super lige IMT je dočekao kragujevački Radnički i pobedio 1:0. Čini se da je ključan bio peti minut kada je Gordić "odbranio" penal Čoloviću, lopta je otišla metar pored gola, pa su gosti ispustili najbolju priliku da povedu. Kazna je stigla u 20. minutu kada je 17-godišnji Miloš Luković uposlio brata Luku Lukovića za mat i prednost Traktorista 1:0. Kada je Vidović u petom minutu nadoknade prvog poluvremena isključen zbog protesta - dva žuta