Partizan se mučio protiv Železničara Crno-beli pobedom najavili derbi protiv Crvene zvezde

Alo 22.09.2023

Fudbaleri Partizan pobedili su ekipu Železničara u utakmici 8. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1 (1:1)

Strelci golova za crno-bele bili su Saldanja u 27. i Zahid u 82. minutu. Jedini gol za ekipu Železničara postigao je Đorđević iz penala u 32. minutu. Od samog početka meča, Partizan je imao terensku inicijativu. U 15. minutu, Partizan je imao stopostotnu šansu. Nakon greške golmana Stankovića, lopta je došla do Saldanje koji je mogao da šutira, ali je uposlio na drugoj stativi Kalulua koji je bio izblokiran i nije uspeo da zatrese mrežu. Prvi gol, viđen je u 27.