Preokret za prvu pobedu Fudbalerke Srbije savladale Ukrajinu na otvaranju Lige nacija

Alo 22.09.2023

Golove za Srbiju postigle su Jelena Čanković u 64. minutu i Nevena Damjanović u 79. minutu.

Fudbalerke reprezentacija Srbije savladale su danas selekciju Ukrajine rezultatom 2:1 u utakmici prvog kola Grupe 3 Divizije B Lige nacija. Golove za Srbiju postigle su Jelena Čanković u 64. minutu i Nevena Damjanović u 79. minutu. Jedini gol za domaći tim postigla je Olha Ovdijčuk u 20. minutu. Foto: FSS Naredni meč u Ligi nacija, Srbija igra protiv Grčke 26. septembra u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi od 19 časova. Za više sportskih informacija, zapratite