Čukarički izgubio u Budimpešti, Brđani prikazali lošu partiju na startu Lige konferencija

Danas 22.09.2023  |  V. N.

Fudbaleri Čukaričkog izgubili su u Budimpešti od Ferencvaroša rezultatom 3:1 (2:1) u prvoj utakmici u Ligi konferencija.

Ekipa sa Banovog Brda započela je takmičenje u Grupi F porazom, koji je posledica blede partije, a jedina svetla tačka u timu bio je Sandej Adentunđi. Čukarički je poveo preko Ivanovića u 26. minutu, ali su domaći do poluvremena preokrenuli golovima Varge u 44. iz penala i Ovusua u sedmom minutu nadoknade vremena, da bi konačan rezultat postavio Pešić u 79. minutu. pic.twitter.com/PtvS9j69uS — Dečak iz kraja (@Virim_iz_coska) September 21, 2023 Ferencvaroš je od