Trener Čukaričkog posle poraza od Ferencvaroša: Bilo bi drugačije da smo izdržali prvo poluvreme

Danas 21.09.2023  |  V. N.

Trener Čukaričkog Igor Matić rekao je posle meča u kojem je ekipa sa Banovog Brda izgubila od Ferencvaroša (3:1) u prvom kolu Lige konferencija, da je njegov tim „naivno primio golove“.

Čukarički je poveo preko Ivanovića u 26. minutu, ali su domaći do poluvremena preokrenuli golovima Barge u 44. iz penala i Ovusua u sedmom minutu nadoknade vremena, da bi konačan rezultat postavio Pešić u 79. minutu. – Naivno smo primili golove, dva iz prekida. Posebno je bilo naivno ono kod prvog gola, kada smo imali tri igrača u obezbeđenju. Bilo bi drugačije da smo izdržali prvo poluvreme – rekao je Matić. On je dodao da je u poluvremenu rekao igračima da krenu