"Izgubila sam sina pre 10 godina": Takmičarka iz "Nikad nije kasno" se potpuno slomila na sceni, žiri u suzama
Blic 25.09.2023
!["Izgubila sam sina pre 10 godina": Takmičarka iz "Nikad nije kasno" se potpuno slomila na sceni, žiri u suzama](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Takmičarka muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno", Olivera Blagojević, je na sceni zaplakala kada je progovorila o sinu.
Naime, ona je prvo otkrila koju će pesmu da otpeva, a onda su je savladale emocije. - Izabrala sam pesmu „Raširi ruke, o majko stara“ jer sam veoma emotivna. Izgubila sam sina pre 10 godina. On meni svakodnevno peva tu pesmu, a ja ću samo da je prenesem vama – objasnila je Olivera. Njen nastup bio je praćen velikom količinom emocije, a takmičarka je brisala suze tokom izvođenja ove numere. Ni žiri nije ostao imun, a nekima od njih su oči bile pune suza. Žika je