Zvezda lakom pobedom u Laktašima započela novu sezonu, tesan poraz Mege u Ljubljani

RTV 30.09.2023  |  Tanjug, RTS

LAKTAŠI - Košarkaši Crvene zvezde nadigrali su Igokeu u Laktašima 81:63 u meču prvog kola regionalne ABA lige.

Obe ekipe su stegnuto, sa dosta pritiska ušle u meč. I Igokea i Zvezda igrale su na ivici faula, dok su u napadu u uvodnim minutima dosta promašivali iz igre. Ivanović: Bilo je problema dok Teodosić nije ušao u igru Očekivali smo tešku utakmicu i zaista je tako i bilo. Imali smo problema u uvodnim minutima sa organizacijom napada, ali smo ulaskom Teodosića uspeli da povežemo linije, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović. "U drugom poluvremenu imali