Crno-beli vrh: Partizan nastavio da pobeđuje u fudbalskom prvenstvu Srbije

Večernje novosti 01.10.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana odigrali su jednu od najboljih utakmica ove sezone. Crno-beli su slavili na gostovanju Napretku u Kruševcu, rezultatom 2:0 (1:0), a navijače je mogla raduje poletna igra "parnog valjka" koji je još jednom pokazao da je u dobroj formi.

FK Partizan/M. Todorović Od prvog minuta Partizan je pokazao da je došao po ceo plen. Mateus Saldanja pretio je u prvom minutu, blokiran je bio. Tri minuta kasnije u šansi se našao i Mihajlo Ilić. Probudio se domaćin u osmom minutu. Za "čarapane" je dobru priliku imao nekadašnji fudbaler Partizana, Milan Bojović koji je snažno šutirao, tik kraj mreže Aleksandra Jovanovića. To kao da je bio trenutak otrežnjenja za goste, zaređali su sa šansama. Aldo Kalulu i Kvinsi