Beograđanin (22) na kocki dobio milion dinara, pa doživeo užas Detalji haosa na Novom Beogradu, sve se odigralo za par minuta
Kurir 03.10.2023
![Beograđanin (22) na kocki dobio milion dinara, pa doživeo užas Detalji haosa na Novom Beogradu, sve se odigralo za par…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Mladić V.LJ. (22) iz Beograda, koji je napadnut i pretučen ispred kladionice, tokom istrage do detalja je objasnio kako je preživeo razbojništvo.
On je, nezvanično, rekao da je u kladionici na Novom Beogradu uzeo oko milion dinara. Da je napadnut čim je prišao svom automobilu i da je nakon svega završio u Urgnentnom centru. - Prišla su mu dvojica mladića za koje je rekao da ih nije nikada video. Tvrdi da su mu samo rekli: "Daj pare", a da je on to odbio. Tada su počeli da ga udaraju drškom pištolja i šutiraju dok nije dao novac - kaže naš sagovornik blizak istrazi. Istragu pljačke vodi Treće osnovno javno