LŠ (E i F) - "Svrake" očitale lekciju Pari Sen Žermenu, Laciju bodovi u Škotskoj!

Sportske.net 04.10.2023  |  Sportske.net

Grupa E Atletiko - Fejenord 3:2 Seltik - Lacio 1:2 Školska akcija Seltika u 12. minutu, od odbrane je sve krenulo, potom je izrađena sredina terena Lacija, na kraju - Furuhaši fenomenalno rešava situaciju 1 na 1 sa golmanom protivnika.

Lacio je bio taj koji je preuzeo terensku inicijativu, a do izjednačenja je stigao u 29. minutu utakmice. Posle jednog kornera sa desne strane napada, Vesino se dobro snašao, šutirao glavom, lopta je prešla gol-liniju. Činilo se da je remi najrealniji ishod, Seltik jeste imao inicijativu, ali bez nekih ozbiljnih šansi. Ipak, postiže domaćin gol u 81. minutu preko Palme, ali je on poništen zbog opravdano dosuđenog ofsajda. I onda, kada su svi praktično videli remi,