Švajcarski novinari se uverili: ''Navijači Makabija glasniji od Zvezdinih''

Sportske.net 04.10.2023  |  Sportske.net

Kakve su prve reakcije švajcarskih medija posle večerašnje uzbudljive utakmice između Crvene zvezde i Jang bojsa (2:2)? Tamošnji ''Blik'' je veliku pažnju posvetio utakmici na ''Rajku Mitiću'' i ističe da je posle svega ostao ''loš ukus'' ovog remija.

Jang bojs je u drugom poluvremenu uspeo da napravi preokret, imao veliku priliku i za 3:1 u 83. minutu, ali je finiš pripao Zvezdi koja je preko Bukarija izjednačila, a onda propustila još par prilika da pobedi. Za Bukarijev izjdnačujući gol novinari '' Blika'' krive golmana Raćopija. ''Snažan nastup Jang bojsa na Marakani! Međutim, ostaje loš ukus. Jer, fudbaleri iz Berna su propustili pobedu primivši gol u 88. minutu. Zbog ogromnog kiksa inače sjajnog golmana