Od sjaja do očaja i nazad! Zvezda i Jang bojs priredili spektakl u Ligi šampiona

Večernje novosti 04.10.2023  |  A. I.

FUDBALERI Crvene zvezde dočekali su Jang bojs u 2. kolu grupe G Lige šampiona. Nakon sjajne fudbalske predstave srpski i švajcarski predstavnik odigrali su bez pobednika 2:2 (1:0)

M. Vukadinović Fudbaleri Zvezde odigrali su dobro prvo poluvreme, uspeli u završnici da povedu, baš kao protiv Sitija u Mančesteru, a onda im se ponovilo i drugo poluvreme iz Engleske, te su neobjašnjivo pali u drugom poluvremenu. Odmah na startu rivalu su dali priliku da izjednači, a nakon toga dođe i do vođstva. Imala je domaća ekipa punu inicijativu u poslednjih 20 minuta, a 47000 navijača na stadionu Rajko Mitić Bukari je u završnici obradovao golom. Dinamično