Fudbaleri Mančester junajteda pobedili golovima u nadoknadi meča, slavio i Čelsi

Politika 07.10.2023

MANČESTER – Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su kao domaćini Brentford rezultatom 2:1 u osmom kolu Premijer lige golovima Skota Mektominija u 90+3. i 90+7. minutu, dok je Čelsi vezao drugu uzastopnu pobedu pošto je kao gosti savladao Barnli rezultatom 4:1, prenosi Tanjug.

Matijas Jensen je šokirao navijače na Old Trafordu kad je u 26. minutu doveo Brentford u vođstvo. Ređale su se šanse pred golom gostiju, izabranici Erika Ten Haga nisu uspevali da pošalju loptu u mrežu i delovalo je da će uslediti nova blamaža „crvenih đavola” i treći uzastopni poraz na Old Traforduu Premijer ligi što se klubu ranije nikad nije desilo. Da ne bude tako, pobrinuo se rezervista Skot Mektomini koji je ušao u igru u 87. minutu, a u 90. mu je poništen