Partizan "probio bunker" Mladosti, pobeda crno-belih za prvo mesto pred reprezentativnu pauzu

RTS 07.10.2023

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu Mladost iz Lučana sa 2:0 u meču 11. kola Superlige Srbije.

Organizovana odbrana Mladosti poklekla u drugom poluvremenu Gosti iz Lučana su se odlično branili, učinivši napade Partizana bez konkretne završnice i opasnih prilika. Najkonkretniji pokušaj u prvom poluvremenu bila je stativa Saldanje u petom minutu. Ostataj prvog poluvremena prošao je u znaku lopte u nogama domaćina i bezopasnih šuteva ka golu Sremčevića. Isto je bilo i u nastavku. Laknulo je igračima i navijačima crno-belih u 56. minutu, kad je kapiten Mladosti