Pulišić za pobedu Milana u Đenovi i prvo mesto, Jović starter, Žiru morao na gol (video)

Sportski žurnal 07.10.2023

Srpski fudbaler Luka Jović prvi put od dolaska u Milan bio je starter i odigrao je 93 minuta

Fudbaleri Milana preuzeli su lidersku poziciju u italijanskoj seriji A, pošto su večeras pobedili u Đenovi domaći tim 1:0 (0:0) u utakmici osmog kola. Jedini gol postigao je rezervista Kristijan Pulišić u 87. minutu. Srpski fudbaler Luka Jović prvi put od dolaska u Milan bio je starter i odigrao je 93 minuta. Milan je poslednjih šest minuta igrao bez golmana, nakon što je isključen Majk Manjan, a između stativa stao je Olivije Žiru i sačuvao mrežu. Posle, četvrte