Zvezda "bušna", ali Ivanić je klasa - ludnica u Kragujevcu! Sedam golova, buđenje Olajinke i Mića za mir u srcu Bahara

Mondo 08.10.2023  |  Nemanja Stanojčić

Sedam golova smo videli u Kragujevcu pošto su Crvena zvezda i Radnički gledaocima na "Čika Dači" priredili pravi spektakl.

Sedam golova smo videli u Kragujevcu pošto su Crvena zvezda i Radnički gledaocima na "Čika Dači" priredili pravi spektakl. Crvena zvezda je savladala Radnički u Kragujevcu 4:3 (3:2) u jednoj od najboljih utakmica sezone, pre svega zahvaljući sjajnoj igri Pitera Olajinke i Mirka Ivanića. Olajinka je doneo preokret Zvezdi golovima u 29. i 33. minutu, čime je poništio gol Gluščevića iz 21. minuta, međutim već u 38. je Činedu poravnao rezultat. Do poluvremena,