Istorijski presedan, spektakl i sedam golova: Zvezda slavila u Kragujevcu posle drame i majstorija Ivanića

Nova 08.10.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Odigrana utakmica kao nijedna pre na stadionu "Čika Dača" Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički u Kragujevcu sa 4:3 (3:2), u sjajnoj utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Bio je to meč, pogotovo u prvom poluvremenu, na evropskom nivou što se tiče uzbuđenja, ritma i prelepih golova. Zvezda je ujedno uspela da održi korak za liderom na tabeli, Partizanom, koji je dan ranije pobedio Mladost iz Lučana, i sada kaska četiri boda za večitim rivalom, ali uz utakmicu manje. Nije delovalo da će crveno-beli odneti ceo plen iz Kragujevca, ali smo do kraja prvog poluvremena videli pet od ukupno sedam pogodaka. Radnički je poveo, Zvezda je