Srem ubedljiv u pobedi protiv SK voleja

Ozon 22.10.2023

Sremska Mitrovica- Srem Iton : SK volej 3:0 (27:25, 25:19, 25:16) 77:60 22. oktobar, Sportska hala Mitrovačke gimnazije, gledalaca 80; sudije Jović i Simovski zapisničar Blagojević Odbojkaši Srem Itona su ostvarili pobedu protiv ekipe SK voleja iz Novog Sada u meču drugog kola Vojvođanske lige zapad.

Meč je bio neizvestan samo tokom prvog seta u kome je SK volej vodio do samog finiša. Tada su proradili primači Srem Itona Ljubišić i Stošović i domaćin dobija set na razliku. Drugi i treći set je protekao u dominaciji ekipe Srem Itona. Trener Kovačić je šansu pružio mlađim igračima a pogotovo se istakao još uvek kadet Tadić. Očito je da će ekipi Srema trebati još malo vremena da dostigne očekivanu formu. U sledećem kolu Srem Iton gostuje u Starčevu ekipi Borac 2.